HomeNewsCompetitionsLiveStatisticsInstructionHistoryEntryServicesLinksWeb-TV
                 
                       
 
Live
 
 
 
 
Vaarschema
Deelnemers
Officials
Uitslagen
Klassement
Finishfoto's
Reglement
Mobiel
 
Click op Vaarschema, Uitslagen of Klassement voor meest recente gegevens.

 

 

 

 
Brunink Drakenboot Race Hardenberg 29-06-2019
       
Vaarschema
       
race tijd baan tm nr team boot
           
1 09.30 1 1 HHC VR1 1
    2 2 R&H Graphic Service / Renewi 2
    3 3 Ivy Media  3
           
2 09:39 1 4 Bejah Dragons 4
    2 5 Naar de Bodem 5
    3 6 JUMBO Hardenberg 6
           
3 09:48 1 7 Brink Timmerwerken en stukadoorsbedrijf de Vries 1
    2 8 Alfa College  2
    3 9 Vechtdal College  3
           
4 09:57 1 10 Combinatie team Harsevoort en Boers Afbouw 4
    2 11 Bouw Metaal 5
    3 12 Team Vakdonders 6
           
5 10:06 1 13 Cucina39 1
    2 14 Stractive 2
    3 15 Janssen de Jong Bouw 3
           
6 10:15 1 16 Alleeninkt.nl 4
    2 17 Team VOB 5
    3 18 Webstores 6
           
7 10:24 1 19 AJS Administratie en Advies 1
    2 20 Bouwteam Dijkhuis 2
    3 21 Brunink Serving Industry 3
           
8 10:33 1 22 WasMijnWas 4
    2 23 PM 5
    3 24 Vechtstede Notarissen 6
           
9 10:42 1 25 HHC 5 1
    2 26 Qonnected  2
    3 27 Rijschool van der Vinne 3
           
10 10:51 1 28 Vrieling Adviesgroep 4
    2 29 Achter het fietspad 5
    3 30 LOC 6
           
11 11:00 1 31 G&M Tent Rent 1
    2 32 Moderna 2
    3 33 Dion 3
           
12 11:09 1 34 Saluut woman`s wear 4
    2 35 Joosten Hijsen in het Oosten 5
    3 36 GT-Bouw 6
           
13 11:18 1 37 Loohuis Hardenberg 1
    2 38 TGV-Boys  2
    3 39 Animal Health Group 3
           
14 11:27 1 40 De Haere 4
    2 41 Rabobank  5
    3 42 Vericon  6
           
15 11:36 1 43 De Bewindvoerders  1
    2 44 De stoere mannen van café Mulder 2
    3 45 Den Herdenbergher 3
           
16 11:45 1 5 Naar de Bodem 4
    2 1 HHC VR1 5
    3 8 Alfa College  6
           
17 11:54 1 2 R&H Graphic Service / Renewi 1
    2 6 JUMBO Hardenberg 2
    3 7 Brink Timmerwerken en stukadoorsbedrijf de Vries 3
           
18 12:03 1 9 Vechtdal College  4
    2 3 Ivy Media  5
    3 4 Bejah Dragons 6
           
19 12:12 1 14 Stractive 1
    2 10 Combinatie team Harsevoort en Boers Afbouw 2
    3 17 Team VOB 3
           
20 12:21 1 11 Bouw Metaal 4
    2 15 Janssen de Jong Bouw 5
    3 16 Alleeninkt.nl 6
           
        Pauze  
           
21 13:00 1 18 Webstores 1
    2 12 Team Vakdonders 2
    3 13 Cucina39 3
           
22 13:09 1 23 PM 4
    2 19 AJS Administratie en Advies 5
    3 26 Qonnected  6
           
23 13:18 1 20 Bouwteam Dijkhuis 1
    2 24 Vechtstede Notarissen 2
    3 25 HHC 5 3
           
24 13:27 1 27 Rijschool van der Vinne 4
    2 21 Brunink Serving Industry 5
    3 22 WasMijnWas 6
           
25 13:36 1 32 Moderna 1
    2 28 Vrieling Adviesgroep 2
    3 35 Joosten Hijsen in het Oosten 3
           
26 13:45 1 29 Achter het fietspad 4
    2 33 Dion 5
    3 34 Saluut woman`s wear 6
           
27 13:54 1 36 GT-Bouw 1
    2 30 LOC 2
    3 31 G&M Tent Rent 3
           
28 14:03 1 41 Rabobank  4
    2 37 Loohuis Hardenberg 5
    3 44 De stoere mannen van café Mulder 6
           
29 14:12 1 38 TGV-Boys  1
    2 42 Vericon  2
    3 43 De Bewindvoerders  3
           
30 14:21 1 45 Den Herdenbergher 4
    2 39 Animal Health Group 5
    3 40 De Haere 6
           
31 14:30 1 8 Alfa College  1
    2 4 Bejah Dragons 2
    3 1 HHC VR1 3
           
32 14:39 1 6 JUMBO Hardenberg 4
    2 9 Vechtdal College  5
    3 2 R&H Graphic Service / Renewi 6
           
33 14:48 1 3 Ivy Media  1
    2 7 Brink Timmerwerken en stukadoorsbedrijf de Vries 2
    3 5 Naar de Bodem 3
           
34 14:57 1 17 Team VOB 4
    2 13 Cucina39 5
    3 10 Combinatie team Harsevoort en Boers Afbouw 6
           
35 15:06 1 15 Janssen de Jong Bouw 1
    2 18 Webstores 2
    3 11 Bouw Metaal 3
           
36 15:15 1 12 Team Vakdonders 4
    2 16 Alleeninkt.nl 5
    3 14 Stractive 6
           
37 15:24 1 26 Qonnected  1
    2 22 WasMijnWas 2
    3 20 Bouwteam Dijkhuis 3
           
38 15:33 1 24 Vechtstede Notarissen 4
    2 27 Rijschool van der Vinne 5
    3 19 AJS Administratie en Advies 6
           
39 15:42 1 21 Brunink Serving Industry 1
    2 25 HHC 5 2
    3 23 PM 3
           
40 15:51 1 35 Joosten Hijsen in het Oosten 4
    2 31 G&M Tent Rent 5
    3 28 Vrieling Adviesgroep 6
           
41 16:00 1 33 Dion 1
    2 36 GT-Bouw 2
    3 29 Achter het fietspad 3
           
42 16:09 1 30 LOC 4
    2 34 Saluut woman`s wear 5
    3 32 Moderna 6
           
43 16:18 1 44 De stoere mannen van café Mulder 1
    2 40 De Haere 2
    3 37 Loohuis Hardenberg 3
           
44 16:27 1 42 Vericon  4
    2 45 Den Herdenbergher 5
    3 38 TGV-Boys  6
           
45 16:36 1 39 Animal Health Group 1
    2 43 De Bewindvoerders  2
    3 41 Rabobank  3
           
        Finale  
           
46 17.00 1   3e plaats klassement na 3x varen 1
    2   1e plaats klassement na 3x varen 2
    3   2e plaats klassement na 3x varen 3